بازدید مهندس نعمت زاده، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت از غرفه شرکت فوله ترانسپورت در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

(چهارشنبه 27 ارديبهشت 1395 ساعت 10:23)

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ریلی (2016 Rail Expo) از تاریخ 26 تا 29 اردیبهشت با حضور شرکت های فعال در صنعت ریلی در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید. شرکت Faiveley transport فرانسه نیز همگان با دیگر شرکت های مطرح دنیا از Siemens ،Bombardier و ... در این نمایشگاه حضور داشته و به ارائه آخرین محصولات خود در رابطه با تجهیزات صنعت ریلی از جمله سیستم ترمز، تهویه، درب و خدمات مهندسی مربوط به آن پرداخت. از جمله پروژه های ارائه شده در این نمایشگاه رونمایی از سیستم ترمز الکتروپنوماتیک لکوموتیو Siemens ER24PC بود که توسط شرکت مشارکتی مپنا فوله پارس در ایران مونتاژ گردیده است. این پروژه بعد اتمام تولید آخرین و صد و پنجاهیم سیستم ترمز، در حال حاضر وارد مرحله جدیدی از خدمات پس از فروش (تعمیرات اساسی یا overhaul) شده است. مهندسین و کادر تخصصی این مجموعه مفتخر اند کلیه خدمات مهندسی از جمله تعمیر و نگهداری و همچنین تامین قطعات آن را ارائه نمایند.

امسال غرفه فوله ترانسپورت مهمان های ویژه ای داشت، از جمله آقای مهندس نعمت زاده، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، آقای دکتر آقایی ریاست محترم راه آهن ایران و آقای فرانسوا سنمو سفیر محترم کشور فرانسه در ایران.

آقای مهندس آژنگ، مدیر عامل شرکت مپنا فوله پارس، در رابطه با پروژه های جاری و آتی شرکت در ایران با وزیر محترم صنایع و ریاست محترم راه آهن تهران مفصلا به گقتگو پرداختند.