>> پروژه های در حال اجرا:

1- تولید 120 دستگاه سیستم ترمز لکوموتیو زیمنس ER24PC

2- قرارداد تامین 91 دستگاه سیستم تهویه با شرکت پلور سبز

 

در راستای نیل به اهداف بلند مدت شرکت و حضور موثر در بازار داخل، قرارداد تامین 91 دستگاه سیستم تهویه واگن مسافری بین شرکت مپنا فوله پارس و شرکت پلور سبز در سال 1392 امضا گردید.

وضعیت جاری پروژه: فاز اول پروژه شامل تحویل 41 دستگاه سیستم تهویه واگن های مسافری در نیمه دوم 1393 به اتمام رسید و فاز دوم با توافق دو طرف در غالب سفارش 50 دستگاه دیگر طی زمان بندی مقرر تا انتهای سال 94 اجرا خواهد شد.

چگونگی اجرای پروژه: این پروژه با همکاری شرکت SFRT (فوله ترانسپورت شانگهای) سازنده سیستم های تهویه شرکت فوله ترانسپورت در منطقه آسیا و اقیانوسیه و با تکیه بر دانش فنی مهندسین شرکت مپنا فوله پارس اجرا گردیده است. داخلی سازی تا سقف 20 درصد در فاز اول، 50 درصد در فاز دوم و توان تولید محصول بومی شده منطبق با بالاترین استاندارد های کیفی صنعت ریلی و مدیریت پروژه و خدمات پس از فروش (customer service) به دست توانمند مهندسین ایرانی از دستاوردهای این پروژه می باشد.

3- قرارداد مونتاژ و نصب کل سیستم برقی لوکوموتیو های زیمنس با شرکت مپنا لکوموتیو بعنوان متولی این پروژه جهت مونتاژ، تست و نصب سیستم های برقی این لکوموتیو شامل میز راننده، تابلو برق اصلی، داکت کابل ها و کلیه امور سیم و کابل کشی.

4- قرار داد تعمیر و نگهداری ترمز و تهویه لکوموتیو های زیمنس با شرکت تعمیرات و نگهداری مپنا

5- قرارداد تعمیر و تامین ترمز واگن مترو مجهز به تجهیزات شرکت فوله با شرکت قطار شهری تهران و حومه

>>  پروژه های آتی:

- قرارداد داخلی سازی سیستم های ترمز واگن های باری با شرکت واگن پارس و سایر سازندگان واگن های باری

- قرارداد سیستم ترمز لکوموتیو تونلی با شرکت مپنا لکوموتیو

- قرار داد تولید 75 دستگاه سیستم ترمز لکوموتیو باری کی شویان مدل DF8Di با شرکت مپنا لکوموتیو